Skúsme o Malackách v dobrom alebo Malacky – na veselú nôtu.

Autor: Róbert Peťko | 16.9.2013 o 14:12 | (upravené 16.9.2013 o 14:52) Karma článku: 4,73 | Prečítané:  576x

Už dlhšie ma trápi negatívna kampaň pre naše mesto. Malacky sú prezentované v rôznych médiách ako i na webových stránkach, dokonca malackých, v zlom svetle. Tento negatívny prístup nepriaznivo zasahuje nás Malačanov, naše mesto. A nielen preto mám chuť vám niečo písať o našom meste a preto to robím. Dnes to bude niečo o kultúre a moderných technológiách zároveň .

Viete, že naše mesto je sídlom jediného internetového rádia, ktoré 24 hod. 7 dni v týždni dennodenne pre viac ako 50 tisíc poslucháčov z viac ako 40 krajín sveta vysiela už od roku 2007 ľudové pesničky z nášho Slovenska? Že neviete? Donedávna som to nevedel ani ja. Volá sa celkom vtipne jankohrasko.sk a prevádzkuje ho partia nadšencov žijúcich v rôznych kútoch Slovenska z občianskeho združenia Folklór bez hraníc. A za svoje sídlo si vybrali práve Malacky. Verím, že práve toto sú dôvody, prečo máme byť hrdí na naše mesto a našich ľudí.

No a ako znie toto rádio? Neváhajte a vypočujte si ho aj vy ...

Nuž a to je len jedna z viacerých super vecí, ktoré o nás ľudia na Slovensku a v zahraničí nevedia.

Odkaz pre celý svet :-) Už mám dosť tých zlých informácií o našom meste. Poďme ľuďom predstavovať to, načo môžeme byť právom hrdí. Pridajte aj vy prosím svoje postrehy a naplníme konečne oficiálne heslo nášho mesta "Malacky dobré miesto pre život".

Váš Robo, hrdý Malačan!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Stredoslováci vo zvýšenej miere zomierajú na pády. Nikto nevie prečo

Rakovina hrubého čreva u mužov a prsníka u žien patria podľa údajov Eurostatu na európske pomery k najvypuklejším príčinám úmrtí u nás.

ŠPORT

Utiahnutosť mu bránila v rozlete, tvrdí o ňom jeho tréner

Jakub Holúbek je na správnej ceste.

TECH

Vyriešili záhadu Bermudského trojuholníka? Žiadna nie je

Vinu hádžu na netradičné oblaky, ktoré majú fungovať ako vzdušné bomby.


Už ste čítali?